Skip links

Dom seniora Toruń

Dom Seniora Kama - Najlepsze miejsce dla każdej osoby starszej

Dom seniora Toruń – poznaj nas

Nasz dom został stworzony z myślą o wszystkich seniorach potrzebujących pomocy, opieki i rozmowy. Niezależnie od tego czy osoby są przewlekle chore, niepełnosprawne czy zdrowe, oferujemy miejsca dla każdej z nich. Jako jedni z nielicznych tworzymy dom seniora Toruń w oparciu o domową atmosferę. Chcemy, aby każdy czuł się tutaj jak u siebie w domu, a nawet i lepiej. Dbamy o przyjazną atmosferę oraz poszerzanie więzi między seniorami. Odwiedź nas, a z pewnością będziesz chciał tutaj zostać.

Dom seniora Toruń

Dom opieki dla osób starszych – najlepszy w okolicy

Nie każdy dom seniora Toruń posiada aż tak szeroki zakres możliwości, jak nasz. Tylko u nas masz możliwość codziennego spacerowania na aż 7 hektarowym parku, który robi naprawdę ogromne wrażenie. Oprócz pięknych widoków, w oddali można ujrzeć pasące się zwierzęta, które dodają jeszcze większego uroku temu miejscu. Na całym obiekcie są umieszczone miejsca do odpoczynku po długich spacerach, które pozwolą na spacerowanie nawet przez całe dnie. Do każdego seniora podchodzimy indywidualnie po to, aby zrozumieć jego potrzeby i wymagania, dlatego niezależnie od tego czy chcesz odpocząć czy spędzić aktywnie czas, bez problemu znajdziemy idealne zajęcia dla ciebie.

Toruń dom seniora

Dom seniora Kama – oferta

W naszej ofercie występuje możliwość wyboru opieki całodobowej lub dziennej, aby każdy mógł wybrać coś dla siebie. Posiadamy bogato wyposażone pokoje, które są przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Dzięki temu znacznie łatwiej jest się przemieszczać i funkcjonować. W całym domu seniora Toruń posiadamy zestawy wypoczynkowe, serwisy kawowe, biblioteczkę, miejsce do gier oraz miejsce do wypoczynku.

Zachęcamy do skontaktowania się z nami.

Zostaw nam swoje dane, a my do Ciebie napiszemy.