Skip links

Prywatny dom seniora Bydgoszcz

Dom Seniora Kama - Najlepsze miejsce dla każdej osoby starszej

Dom seniora – spędzaj czas w gronie rówieśników

Nasz prywatny dom seniora Bydgoszcz powstał z myślą o wszystkich seniorach zarówno samotnych, potrzebujących wsparcia i rozmowy, przewlekle chorych i niepełnosprawnych. Tylko u nas masz szansę na spędzanie czasu z rówieśnikami podczas wspólnych gier, spacerów, rozmów, picia kaw i herbat. Dzięki nawiązaniu nowych przyjaźni i relacji możesz poczuć się znacznie lepiej, a przede wszystkim spędzić lepiej czas. Nasi opiekunowie zapewniają całodobową lub kilkugodzinną opiekę, niezależnie od twoich potrzeb.

Prywatny dom seniora Bydgoszcz

Dom seniora Kama – drugi dom

Robimy wszystko co w naszej mocy, aby nasz prywatny dom seniora Bydgoszcz był dla każdego drugim domem. Staramy się zapewniać rodzinną atmosferę, a cały nasz obiekt jest kreowany na ciepły i przyjazny dom.

Jeśli tylko tego potrzebujesz zorganizujemy twój czas, który możesz spędzić aktywnie lub wypoczywając. Mamy do dyspozycji ogromny salon z miejscami przeznaczonymi do wspólnych gier, oglądania telewizji, picia kawy i herbaty lub samotnego wypoczynku. Oprócz tego posiadamy ogromny 7 hektarowy park, w którym można spacerować całymi dniami, podziwiając naturę, alejki, altany i pasące się zwierzęta. Nasi opiekunowie pomogą w wykonywaniu codziennych czynności, załatwianiu spraw, a nawet utrzymania kontaktu z rodziną czy nawiązania nowych znajomości w ośrodku. Jeśli zdecydujesz się na pobyt u nas, zapewniamy również rehabilitację i terapię zajęciową.

Bydgoszcz prywatny dom seniora

Dom seniora – pobyt za symboliczną kwotę

Nasz prywatny dom seniora Bydgoszcz otrzymał dotację z Urzędu Marszałkowskiego, która pozwala na organizację 3-miesięcznych całodobowych pobytów seniorów w ośrodku KaMa. Dzięki tej dotacji możesz sprawdzić, jak wygląda pobyt u nas. Koniecznie dowiedz się więcej pod naszym numerem telefonu i odwiedź nas. Zapraszamy.

Zachęcamy do skontaktowania się z nami.

Zostaw nam swoje dane, a my do Ciebie napiszemy.