Skip links

Dom spokojnej starości Inowrocław

Dom Seniora Kama - Najlepsze miejsce dla każdej osoby starszej

Dom spokojnej starości KaMa – idealne miejsce dla każdego seniora

Jeśli jesteś seniorem i szukasz odpowiedniego miejsca dla siebie, to nasz dom spokojnej starości Inowrocław, jest właśnie dla ciebie. Dom KaMa jest idealnie dopasowany nawet dla osób niepełnosprawnych, dlatego niezależnie od chorób czy schorzeń, poczujesz się u nas swobodnie. Cały czas staramy się modernizować obiekt, aby dodatkowo ułatwić i ulepszyć pobyt w nim. Nawet jeśli nie przechodzisz przez ciężkie choroby, a jedynie jesteś samotnym seniorem, masz szanse na nawiązanie nowych znajomości i spędzenie czasu na wspólnych grach, rozmowach i spacerach.

Dom spokojnej starości Inowrocław

Spędź aktywnie czas w domu seniora

W naszym domu spokojnej starości Inowrocław zapewnimy każdemu zajęcia dopasowane do jego chęci. Tylko u nas masz możliwość spacerowania po ogromnym parku, odpoczynku na altanie czy ławce z widokiem na wiejskie zwierzęta. Dodatkowo masz możliwość skorzystania z biblioteczki, telewizora, gier, a nawet serwisu kawowego czy miejsca do odpoczynku. Jeśli tylko chcesz spędzać aktywnie czas, pomożemy ci go zorganizować. Dzięki naszemu indywidualnemu podejściu do każdego seniora, jesteśmy w stanie wymyślić naprawdę ciekawe aktywności. Oprócz tego pomagamy w codziennych czynnościach, załatwianiu spraw osobistych i organizacji czasu wolnego. Plan dnia będzie tworzony w oparciu o twoje własne wymagania i potrzeby, dlatego koniecznie odwiedź nas.

Inowrocław dom spokojnej starości

Dom seniora – profesjonalne wyposażenie

Staramy się, aby nasz dom spokojnej starości Inowrocław, był dla każdego drugim domem. Wszystkie pokoje są urządzone w przyjazny sposób oraz są dopasowane dla osób niepełnosprawnych. Dzięki temu ułatwiają każdemu seniorowi przemieszczanie się po pokoju. W każdym pokoju mieści się TV, prywatna łazienka, stolik kawowy i wygodne fotele oraz meble. Do dyspozycji jest również wspólna kuchnia, gdzie przygotowywane są posiłki. Jeśli masz ochotę na samodzielne gotowanie, to nie ma do tego żadnych przeciwskazań.

Zachęcamy do skontaktowania się z nami.

Zostaw nam swoje dane, a my do Ciebie napiszemy.