Skip links

Ośrodek opieki dla osób starszych Inowrocław

Dom Seniora Kama - Najlepsze miejsce dla każdej osoby starszej

Dom seniora KaMa – poznaj naszą ofertę

Tworzymy ośrodek opieki dla osób starszych Inowrocław w oparciu o potrzeby zarówno osób starszych, samotnych, przewlekle chorych lub pragnących rozmowy. Nasz dom zapewnia rodzinną i przyjazną atmosferę, dlatego u nas możesz poczuć się jak w domu.

Oferujemy dwa typy pobytu. Pierwszy jest to pobyt całodobowy, w którym zapewniamy opiekę przez 24 godziny oraz pobyt dzienny, który polega na kilkugodzinnej opiece. Niezależnie od wyboru oferty pomagamy w wykonywaniu codziennych czynności, spędzenia aktywnie czasu, organizacji czasu oraz załatwianiu spraw osobistych.

Dzięki otrzymaniu dotacji z Urzędu Marszałkowskiego, oferujemy 3-miesięczny pobyt w naszej placówce za symboliczną kwotę. Więcej informacji udzielamy pod telefonem dostępnym na stronie internetowej.

Ośrodek opieki dla osób starszych Inowrocław

Dom opieki – wyposażenie

Naszym głównym celem jest stworzenie takiej atmosfery, żeby każdy czuł się jak w swoim domu. Przez to wszystkie pokoje są urządzone bardzo domowo i przytulnie. Każdy pokój jest wyposażony w telewizor, prywatną łazienkę, fotele, meble, stolik kawowy. Jeśli czujemy potrzebę samodzielnego gotowania, to nasz ośrodek opieki dla osób starszych Inowrocław zapewnia kuchnię do użytku osobistego. Obok pokoi umieszczony jest salon, w którym jest miejsce na wspólne gry, rozmowy, napicie się kawy, oglądanie telewizji, a nawet odpoczynek.

Inowrocław ośrodek opieki dla osób starszych

Dom spokojnej starości – dodatkowe informacje

Nasi opiekunowie pomagają również w utrzymaniu kontaktów z rodziną i innymi pensjonariuszami, aby nikt nie czuł się u nas samotny i odosobniony. Bez problemy wybiorą się z tobą na wspólny spacer czy pograją w gry. Tylko u nas możesz odbyć terapię zajęciową lub rehabilitację bez wychodzenia z ośrodka opieki dla osób starszych Inowrocław.

Zachęcamy do skontaktowania się z nami.

Zostaw nam swoje dane, a my do Ciebie napiszemy.