Skip links

Dom opieki Inowrocław

Dom Seniora Kama - Najlepsze miejsce dla każdej osoby starszej

Prywatny dom seniora – idealne miejsce dla Ciebie

Dom Seniora Kama to idealne miejsce dla każdego. Niezależnie od tego czy jest to osoba chora, samotna czy potrzebująca rozmowy lub wsparcia, będzie u nas mile widziana. Dbamy o to, aby każdy czuł się u nas, jak u siebie w domu. Staramy się tworzyć rodzinną atmosferę po to, aby zapewnić drugi dom. Zwłaszcza dla osób, które go nie mają. Każdy senior korzystający z naszego domu opieki Inowrocław, ma zapewnione bezpieczeństwo oraz możliwość nawiązywania więzi z innymi członkami. Dzięki temu nikt nie czuje się tutaj samotny ani zagrożony.

Dom opieki Inowrocław

Dom Seniora Kama – oferta dla każdego

W trosce o naszych seniorów oferujemy dwie możliwości pobytu w naszym domu opieki Inowrocław. Taka oferta pozwala nam zapewnić opiekę każdemu seniorowi, niezależnie od jego możliwości i potrzeb. Nasza opieka polega przede wszystkim na pomocy w wykonywaniu codziennych czynności, w ogólnym funkcjonowaniu, a także w załatwianiu swoich spraw osobistych. Bez problemu zorganizujemy każdemu wolny czas tak, aby spędził go jak najlepiej. Niezależnie od tego czy ma to być aktywność czy odpoczynek, potrafimy zorganizować czas nawet dla najbardziej wymagających seniorów.

Inowrocław dom opieki

Dom opieki – najlepsze wyposażenie na rynku

Nasz dom opieki Inowrocław posiada wiele udogodnień dla seniorów. Przez to, że naszym priorytetem jest tworzenie rodzinnej atmosfery, mamy do zaoferowania przyjazne pokoje z pełnym wyposażeniem, które są dostosowane dla osób niepełnosprawnych. Dzięki temu znacznie ułatwiają codzienne funkcjonowanie. Głównie jest to prywatna łazienka, TV i wspólna kuchnia, w której można gotować, przygotować sobie napój lub upiec ciasto.

Jedną z naszych największych atrakcji jest 7 hektarowy park, który jest idealnym miejscem do spędzania czasu dla seniorów. Tylko u nas można pospacerować wśród pięknych alejek i altan. Podczas spaceru można natrafić na pasące się zwierzęta, które dodatkowo nadadzą wyjątkowości spacerów.

Zachęcamy do skontaktowania się z nami.

Zostaw nam swoje dane, a my do Ciebie napiszemy.